Istikute ja noorte puude istutamine

Посадка саженцев и молодых деревьев

Istikute ja noorte puude istutamine

Põhjapoolsed metsad on kuulsad oma kaunite haljasalade poolest, eriti Eesti, Rootsi ja Soome metsad. Nende riikide elanikud on oma “rikkuse” suhtes väga hoolitsevad, seetõttu palkavad nad metsade hoolitsemiseks spetsialiseeritud personali.

Regulaarselt rekultiveeritakse raiutud alasid ning istutatakse noori puid ja istikuid. Nendele töödele vajab ettevõte Holtor pidevalt välistöölisi, kuna nad moodustavad suurema osa töölistest istikute istutamistöödel. Neid töid saavad teha nii mehed, kui ka naised.

Lisainfo saamiseks meie ettevõttes töötamisest kirjutage e- mail aadressile: info@holtor.ee

Kuidas noori puid istutatakse

Istikute ja noorte puude istutamine ei ole füüsiliselt raske töö, kuid reeglina nõuab pikemat aega monotoonset füüsilist pingutust. Monotoonsuse tõttu töö tundub raskena.

Töid tasustatakse nii istutatud istikute, kui ka juurdunud puude arvude alusel. Näiteks, võib algaja istutada kuni 1500 istikut päevas, spetsialist aga kuni 2600 istikut päevas.

Enne istutamist äestatakse ja kobestatakse istutusala spetsiaalsete masinatega. Peale kobestamist istutavad töötajad spetsiaalse varustuse abil puuistikuid. Vahemaa valitakse istiku tüübi järgi (tavaliselt 2 meetrit).

Оставить заявку

И мы ответим на все ваши вопросы