Jõgevamaa

Hooldusraie Jõgevamaal

Iga Jõgeva maakonna metsaistandik vajab sanitaarraiet. Sanitaarraie all mõistetakse kuivanud, erinevate haiguste või parasiitide poolt kahjustatud puude eemaldamist. Selle raie eesmärk on parandada teie taimede sanitaarseisundit.

Sanitaarraie jaguneb kahte kategooriasse:

Lageraie – valitakse konkreetne ala, mis kuulub täielikult eemaldamisele. Reeglina ilmneb vajadus sellise raie järele pärast haiguste massilist ilmnemist puudel, suures mahus metsatulekahjusid või muid hädaolukordi, mis muudavad haljasalad kasutuskõlbmatuks. Sanitaarraie viiakse läbi alles pärast komisjoni uurimist.

Valikuline sanitaarraie – viiakse läbi peamiselt tuulemurru, tormimurru, lumevaali ja lumemurru puhul. Kuid seda meetodit kasutatakse ka metsakuivade, kahjustatud ja avariipuude valikuliseks eemaldamiseks. Raie ajal ei tohiks lubada puistute tiheduse vähenemist keskealises metsas (vähem kui 0,7) ja küpsemates puistutes vähem kui 0,6.

Kuidas tellida professionaalset sanitaarraiet Jõgevamaal?

Ettevõte Holtor saab teid aidata Jõgevamaal sanitaarpuhastuse läbiviimisel. Peate lihtsalt meiega telefoni teel ühendust võtma või otse saidil meie mänedžerile kirjutama.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel