Harjumaa

Harvendusraie Harjumaal

Meie ettevõte «Holtor» viib Harju maakonnas läbi valgustusraiet.
Valgustusraie on suurepärane võimalus oma peamiste istanduste eest hoolitsemiseks, nende valgustamiseks ning kiireks ja tervislikuks kasvamiseks. Selline raie viiakse läbi põhiistandiku vanuseni kuni 5–10 aastat. Vanus sõltub taime tüübist. Pärast tehtud tööd avatakse ruumi peamise liigi kasvamiseks selle ühinemise etapis. Lisaks valgustusraietele teostame ka uuendusraiet, harvendusraiet ja sanitaarraiet.

Meie ettevõtte valgustusraie või muud tüüpi hooldusraied on alati professionaalselt teostatud ja ohutu töö. Meie poole pöördudes ei pea te muretsema tehtud töö kvaliteedi pärast, sest me suhtume oma töösse 100% -lise vastutusega kliendi ees.

Kuidas ettevõte Holtor viib läbi valgustusraiet Harjumaal?

Meie ettevõtte poolt toimub igasugune raie rangelt paljude aastate jooksul välja töötatud metoodika järgi, mis annab parima tulemuse. Valgustusraie teostamiseks kasutatakse ajakohaseid seadmeid, millega meie spetsialistid saavad kiiresti ja tõhusalt hakkama.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel