Raplamaa

Hooldusraie Raplamaal

Valgustusraie Raplamaal on oluline tegevus, mille eesmärk on eelkõige tervisliku ja kvaliteetse metsaistandiku loomine. Valgustusraie peamine ülesanne on luua soodsad tingimused noorte põhiliikide kasvuks segametsades.

Pärast istutamist moodustuvad taimed vastavalt nende looduslikele omadustele, mõned kasvavad kiiremini, teised aeglasemalt, nii et kiiresti kasvavad taimed võivad varjutada väärtuslikumaid puid. Reeglina viiakse valgustusraie läbi kuni 10-aastastes istandustes. Raie ajal eemaldatakse vähem väärtuslikud liigid, et anda väärtuslikele liikidele rohkem valgust.

Miks on ettevõte Holtor teie parim abiline valgustusraie läbiviimisel?

Meie spetsialistid on aastaid tegelenud hooldusraiega ja saanud hindamatuid kogemusi. Väga oluline on Raplamaal valgustusraie õigel ajal ära teha ja mitte jätta seda olulist punkti vahele. Meie spetsialistid saavad teid selles aidata, jätke lihtsalt meie saidil taotlus või helistage saidil oleval numbril.

Kui te jätate vahele hetke, mil oli vaja raiet läbi viia, võib see põhjustada taimede surma, sest see toob kaasa peamise liigi väljatõrjumise kiiresti kasvavate istandike poolt. Seega viib see taimede väärtuse vähenemiseni.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel