Võrumaa

Hooldusraie Võrumaal

Pärast iga hooldusraiet Võrumaal või muudes Eesti piirkondades on soovitatav hinnata tehtud töö kvaliteeti. Hindamine toimub vastavalt metsanduses üldtunnustatud tunnustele (taimede arv, nende jagunemine bioloogiliste kategooriate järgi, koostis, terviklikkus jne).

Parimate puude hulka kuuluvad sirged, oksadest puhastatud (või peaaegu) tüved, täiuslikult vormitud võrad, head juured ja peamiselt segametsas siht- või põhiliikide hulgast valitud terved taimed.

Abipuud on puud, mis tagavad peamistele istandustele soodsa keskkonna ja mulda (need puhastatakse okstest, aitavad kaasa tüve ja võra moodustumisele ning kaitsevad mulda).

Soovimatud – puistud, mis segavad parimate puude tüve (võra) kasvu või moodustumist. Sellesse loetellu kuuluvad: tormimurrud, metsakuivad, lumemurrud, mikroorganismide või muude elusorganismide poolt kahjustatud või halva tüve- ja võra kvaliteediga puud.

Professionaalse hooldusraie läbiviimiseks Võrumaal soovitame pöörduda meie Holtori ettevõtte poole. Teeme kõike tõhusalt, kiiresti ja suurepärase hinnaga!

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel