Ida-Virumaa

Hooldusraie Ida-Virumaal

Igas metsaistanduses aeg-ajalt on vajalik hooldus. Hoolduse peamine ülesanne on noorendada, parandada peamiste väärtuslike taimede kvaliteeti ja uuendada nende kogust. Tänu sellele raiemeetodile luuakse kvaliteetne puistu ja saab luua puiduvaru rahvamajanduse erinevatele sfääridele. Oluline on seda teenust usaldada ainult usaldusväärsetele ettevõtetele, kes on end turul heast küljest näidanud. Ida-Virumaa maakonnas aitab teid professionaalse hooldusraiega ettevõte Holtor, kus töötavad ainult oma ala tõelised asjatundjad.

Holtori ettevõtte poolt tehtavad hooldusraied Ida-Virumaal.

Meie ettevõte teostab metsades nelja liiki hooldusraiet, mis aitab hoida teie põhiliike tervena ja kiiresti kasvavana.

Holtori teostatavate raiete tüübid:

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel