Istikute ja noorte puude istutamine

Istikute ja noorte puude istutamine.

Maastiku kujundamisel on taimedel eriline roll, sealhulgas puud, mis kaitsevad kuumal keskpäeval päikese eest, annavad saaki ja parandavad mikrokliimat. Seemnete istutamine on aga kõige aeganõudvam samm keskkonna parandamisel. Kõigepealt peate valima sobiva kultuuri (taimed, võtma arvesse ala erinevaid omadusi, samuti taimede elujõulisust mõjutavaid tegureid: mulla tüüp, mõju aste, põhjavee sügavus jne). Lisaks peavad taimed olema korralikult päikese käes paigutatud ja tuleb arvestada nende tundlikkust niiskuse ja tõmbetuule suhtes. Nii palju põllumajandustehnilisi üksikasju, mida teavad ainult kõrgelt koolitatud ja kogenud maastiku haljastuse spetsialistid.

Istutame erinevaid puittaimi, mis suudavad meie kliimas tõhusalt kasvada. Spetsialistid teavad, et istikute eduka istutamise võti on kõigi protsesside kooskõlastatus ja kiirus, võttes arvesse iga liigi individuaalsust ja vajalike tehnikate järgimist.

Professionaalsed teenused

Tuleb meeles pidada, et ümberistutus on igale taimele suur koormus, seetõttu vajab see kogu eluea jooksul rohkem hoolt. Teame, kuidas hoolitseda äsja istutatud istikute eest kõige kõrgemal tasemel ja oleme valmis teid selles aitama.

Meie meeskond, mis tegeleb maastiku kujundamisega, tagab noorte puude tõhusa istutamise, sest loodame oma töö kvaliteedi ja oma tööd hästi tundvate spetsialistide kõrge professionaalsuse peale. Meiega jääb teie ala aastakümneteks säravaks ja elavaks!

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel