Missioon

Meie missioon

Loome oma spetsialistide abiga konkurentsivõimelisi tooteid ja teenuseid ning loome klientidega pikaajalisi koostöösuhteid. Lõppkokkuvõttes püüame saada klientide jaoks eelistatud ettevõtteks, pakkudes kvaliteetseid teenuseid kõigis suhtlemise etappides (alates kommertspakkumiste pakkumisest kuni usaldussuhte loomiseni).
Ettevõtte üks põhiülesandeid on mõista klientide vajadusi ja pakkuda professionaalseid lahendusi, mis vastavad kõige paremini nende vajadustele, et pakkuda klienditeeninduse kõrgeimat taset, saavutades seeläbi usaldusväärse ja professionaalse maine.

Meie põhimõtted

  • Inimühiskonna heaolu sõltub vastutustundlikust metsamajandamisest. Peamine prioriteet on kogu metsaökosüsteemi kaitse ja parandamine
  • Looduslikud metsad on jätkusuutliku ressursside majandamise mudel, seetõttu jäljendab vastutustundlik metsamajandus looduse dünaamilisi protsesse ja minimeerib puude ja muude kultuuride raiumise mõju.
  • Metsal on iseseisev väärtus ja sellel pole mitte midagi ühist inimeste kavatsuste ja vajadustega.
  • Kui suhtume loodusse hästi, kestab elu Maal igavesti.
  • Meie ajal on puit alati olnud kõige keskkonnasõbralikum materjal, seetõttu on see väga populaarne.
  • Täna ei seisne meie kodanikuvastutus mitte ainult metsaressursside mõistlikus ja säästlikus kasutamises, vaid ka selle võimaluse kaitsmises oma lastelastele ja selle väärtusliku pärandi edasiandmises neile.
  • Kõigepealt annab mets hapnikku inimeste ja loomade hingamiseks ning annab pinnasele ka magevett, nii et kõik meie koduplaneedil kasvab ja õitseb. See tähendab, et mets võimaldab meil mitte ainult hapnikku hingata, vaid hoiab ka niiskust. Mets on vee kaitsja.
  • On väga oluline mõista, et metsa taastamise ja hooldamisega seotud metsamajandustöö on väga raske füüsiline töö, kuid professionaalse lähenemise, tänapäevaste tehnoloogiate ja seadmete abil saate selle lootusetust tegevusest muuta kasumlikuks äriks.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel