Meist

Holtor on suur ja sõbralik meeskond Eestist

Meie fookuses on metsatööd ja metsamajandus Skandinaavias ja Balti riikides.

Töö kvaliteet, paindlikkus ja teostamise kiirus eristab Holtorit teistest selle valdkonna ettevõtetest. Iga kliendi käsutuses on vajadusel ettevõte Holtor spetsialistid. Meie spetsialistid lõpetavad tööd määratud tähtajaks. Oleme metsamajanduses vastutustundlik ja oluline tegija, meie tööpiirkond on Skandinaavia ja Balti riigid.

Pikaajaline kogemus, analüüsitud teave ja vajaliku personali värbamine kogu ettevõte tööaja jooksul muutsid ettevõte tugevamaks ja konkurentsivõimelisemaks. Oleme harjunud töötama kõige raskemates ja ohtlikumates olukordades.
Tänu väljakujunenud süsteemile ja protsessile oleme võimelised Teie ülesannet täitma paindlikult ja vastavalt tekkinud olukorrale.Kõik meie spetsialistid läbivad enne tööle asumist vajaliku koolituse ja omavad tööde tegemiseks vajalikud teadmised. Soodne keskkond ja mikrokliima meeskonnas loovad tingimused efektiivseks tööks ning vähendavad õnnetusjuhtumite riski.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel