Valgamaa

Hooldusraie Valgamaal

Valgamaal kasutatakse hooldusraie läbiviimiseks erinevat tehnikat. Näiteks kasutatakse noorte istanduste raiumiseks bensiinimootoriga trimmereid, mille võimsus on 1,6–2,1 kW, mille põhiülesanne on 2–4-sentimeetriste tüvede maharaiumine. Paksemate tüvede maharaiumiseks, mille läbimõõt on kuni 7 cm, kasutatakse trimmereid võimsusega kuni 2,5 kW. Rasketes alades, kus istandike läbimõõt ületab 7 sentimeetrit, kasutatakse seadmeid üle 2,8 kW.

Lisaks trimmeritele kasutab meie ettevõte Holtor mitmesuguseid muid seadmeid: oksalõikurid, iseliikuvad mootorseadmed, mootorvintsid. Mida vanemad on istandused, seda keerukam on nende hooldamiseks vajalik varustus. Meie ettevõttel on individuaalne lähenemine kõikidele metsaistandustele, lähtudes kliendi soovidest ja puistu seisundist.

Meie ettevõttega koostöö eelised.

Oleme ennast heast küljest näidanud vastutustundliku ettevõttena, mis teostab hooldusraiet tõhusalt ja kiiresti. Meie peamine eelis on hirmu puudumine mistahes raskuste ees. Aitame teil kõrvaldada tulekahjude, tormide või muude hädaolukordade tagajärgi. Teostame raiet elektriliinide all, halbades ilmastikutingimustes või muude raskuste korral, mis takistavad tavapärast metsaraiet.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel