Viljandimaa

Hooldusraie Viljandimaal

Puude kasvades on väga oluline jälgida nende sanitaarset seisundit.

Selleks on vajalik sanitaarraie teostamine Viljandimaal või teistes Eesti piirkondades.

Sanitaarraie parandab metsa seisundit. Peamine ülesanne on eemaldada kõik surnud, kahjustatud, haiglased puud, samuti teha ruumi tervete ja kvaliteetsete puude kasvuks.

Suurema efektiivsuse saavutamiseks ja tööjõu kokkuhoiuks ettevõte Holtor viib läbi sanitaarraiet koos muude raietüüpidega. Kuid üle 4. klassi vanusesse jõudmisel hooldusraied lõpetatakse ja sanitaarraied teostatakse iseseisvalt. Samas kuuluvad loodusliku harvendamise käigus surnud taimed eemaldamisele, s.t. metsakuivad. Sanitaarraie läbiviimise sagedus Viljandimaal on 5 aastat.

Miks on parem sanitaarraie saamiseks pöörduda Holtori ettevõtte poole?

Nagu juba mainitud, on meil uued tehnoloogiad mitte ainult sanitaarraie, vaid ka muude hooldusraiete läbiviimiseks. Nii saavutame teie puude tõhusa ja kvaliteetse hoolduse.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel