Saaremaa

Hooldusraie Saaremaal

10 kuni 20 aasta vanustes metsades tehakse valgustusraie asemel puhastusraiet. Selle puhastuse peamine eesmärk on kvaliteetsete istanduste hooldus.

Puhastusraie läbiviimisel eemaldatakse kõige vähem väärtuslikud puud ja istandused. Istandusi ei kuulu langetamisele sellistes proportsioonides, mis saaksid luua parema ja produktiivsema istanduse.

Proportsioonid moodustuvad istutamise etapis, kuid arengu ja valgustusraiete käigus võivad need algsest ideest kõrvale kalduda.

Selles vanuses (10-20 aastat) moodustub aktiivselt puu võra. Puhastusraie aktuaalsus Saaremaal suureneb, kuna see eemaldab puhtates puistutes kasvanud puud, mis segavad teiste taimede moodustamist. Samuti eemaldatakse nõrgad ja kahjustatud puud.

Holtori ettevõtte puhastusraie Saaremaal.

Meie ettevõttest tellides teostame teie metsas mis tahes tüüpi raiet kiiresti, tõhusalt ja parima hinnaga. Meie poole pöördudes ei pea te oma noorte istanduste pärast muretsema, muudame teie metsa heledamaks ja produktiivsemaks.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel