Tartumaa

Hooldusraie Tartumaal

Ettevõte Holtor pakub harvendusraie läbiviimise teenuseid Tartumaal või mujal Eestis. Meid usaldab valdav osa metsamajandusest Eestis, samuti oleme omandamas autoriteeti metsade hooldustööde teostamisel Rootsis ja Soomes. Positiivse hinnangu saame tänu personali hoolikale valimisele, professionaalselt teostatud raiele ja optimaalsele hinnale.

Mis tüüpi hooldusraieid teeb meie ettevõte Tartumaal.

Sõltuvalt teie taimede kasvust ja seisundist pakume järgmist nelja hooldusraietüüpi:

Ühe või teise raie teostamise vajaduse õigeks hindamiseks külastavad meie spetsialistid teie ala ja kavandavad raiemahtu ja -meetodit. Oluline punkt meie töös on uute tehnoloogiate ja tööriistade kasutamine. Tänu sellele teevad meie spetsialistid tööd täpselt, kiiresti ja tõhusalt.

Teenuse tellimiseks helistage veebisaidil oleval numbril ja meie mänedžer võtab teie taotluse vastu ning lähitulevikus jõuame teie määratud alale.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel