Puude langetamine teede ja raudteede lähedal

Raiume professionaalselt kõige raskemad avariilised puud teede ja raudteede lähedal.

Eesmärk on kaitsta ja vähendada taimestiku teele sattumise ohtu.

Puud on iga ala peamine esteetiline element. Rohelised, korralikult pügatud taimed kaunistavad seda ja närtsinud, suureks kasvanud võrastik muudab ruumi vähem atraktiivseks. Lisaks kahjustavad juhusliku kukkumise korral metsakuivad ja suured oksad möödujate tervist, mida tuleks ennekõike arvestada potentsiaalselt ohtlike puude tuvastamisel. Kui puud kasvavad tugeva tuulega elektriliinide lähedal, võivad oksad murduda ja neid kahjustada. Veelgi enam, ohtu suurendavad mädanevad puud. Seetõttu on oluline sellised istandused õigeaegselt eemaldada.

Kui puu on väike ja selle ümber on vaba ruumi, siis saab sellest lahti ilma spetsialisti abita. Kui peate langetama suurt puud, siis on parem mitte riskida ja pöörduda spetsialistide poole, eriti kui see asub sideliinide ja elamute kõrval. Kvalifitseeritud spetsialistide kutsumine tagab puude kvaliteetse raie ja võimaldab vältida ohte. Nad teavad kõiki ohutuseeskirju.

Ettevõte Holtor on selles suunas töötanud juba aastaid, seetõttu on meie spetsialistidel laialdased kogemused puude kvaliteetses hädalises langetamises nii Eestis, Soomes kui ka teistes Balti ja Skandinaavia riikides.

Kompetentsed meetodid ja kõrgel tasemel koolitus on töö laitmatu teostamise võti!

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel