Põlvamaa

Hooldusraie Põlvamaal

Hooldusraie Põlvamaal on oluline tegevus, mis on suunatud majanduslikult väärtuslike taimede moodustamisele kõrge tootlikkusega.

Raie põhieesmärk on luua soodsad tingimused kõrge tootlikkusega puudele nendest, mis on puhta koostisega või segatud teiste taimedega, mis vastavad keskkonnatingimustele ja loovad samal ajal suure hulga kvaliteetset puitu.

Noortes segametsades võib hooldusraie kõrvaldada vähem tähtsate taimede kahjuliku mõju põhiliikidele. Pärast sellist perioodilist tööd tekivad metsaalal soodsad tingimused väga produktiivsete noorte taimede kasvuks.

Lisaks põhieesmärgile aitab hooldusraie kaasa puistu suurepärasele sanitaarsele seisundile. Selle põhjuseks on haigete ja nakatunud puude eemaldamine hooldusprotsessi käigus.

Kokkuvõtteks võib kindlalt öelda, et noorte istanduste edukaks kasvuks tuleb läbi viia hooldamist. Kuid selleks on vaja spetsialiste, kes teevad hooldusraiet Põlvamaal.

Ettevõte Holtor saab teid aidata mistahes metsaistanduste hooldusraietel, lihtsalt helistage või jätke taotlus.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel