Põõsaste raie mööda kraave

Põõsaste raie mööda kraave

Sellel pildil on hunnik raiutud põõsaid. Kui varem oli see imeasi, siis nüüd on need teeservas olevad kuhjad tavaline nähtus. Hiljem põõsad purustatakse ja saadetakse kütusena katlaruumi.

Riigimetsades on palju teid, kuna elame heade looduslike tingimustega metsaalal, peame rajad regulaarselt puhastama. Pealegi on mõistlikum kasutada neid puid kütmiseks, mitte lasta neil metsas mädaneda. Need kuhjad jäetakse ajutiselt metsa lebama, nii et nad veidi kuivavad ja seejärel muudetakse nad spetsiaalse peenesti abil pilbasteks, laaditakse autosse ja toimetatakse katlaruumi. Nii puhastatakse teeääred ja kraavid, et säilitada nende ilu.

Harvendusraie eesmärk pole saada võimalikult palju kuupmeetreid, vaid kasutada ohustatud puid ja pakkuda perspektiivikate puude jaoks rohkem kasvuruumi.

Meie eelised

Paindlikkus

Mitte igal metsaomanikul ei ole metsa hooldamiseks piisavalt aega. Meie paindlikkus seisneb peamiselt aja ja ressursside säästmises oma partneri jaoks. See tähendab, et meil on võimalus teha metsale vajalikke töid, ja need on olulised nii omanikule, kui ökosüsteemile.

Garantii

Parim garantii on meie tehtud töö. Läheneme kogu vastutusega igale meie ees seisvale ülesandele. Püüame tagada, et olete meie teenuste kvaliteediga 100% rahul.

Varustus

Ülesande tõhusaks täitmiseks on vaja kasutada kaasaegseid ja korras seadmeid. Varustus, inventar ja tööriistad on metsas tehtavate tööde lahutamatud osad. Meie spetsialistid jälgivad muutusi turul ja püüavad kasutada kõige tõhusamaid variante.

Kompetentsus

Meie ettevõte jälgib kõigis arenguetappides oma töötajate edusamme ja nende pädevust. Pärast teostatud tööd teevad vanemtöötajad kõigi toimingute põhjaliku analüüsi ning annavad kliendile ka praktilisi soovitusi oma metsamajanduse olukorra parandamiseks.

Kogemus

10 tööaasta jooksul on meie spetsialistid uurinud, analüüsinud ja hooldanud tuhandeid hektareid erinevaid tüüpe metsi. Töid teostati sellistes piirkondades nagu Skandinaavia ja Balti riigid.

Meeskonnatöö

Planeerimine, puuduste väljaselgitamine, töö tegemine, tehtud toimingute analüüs tähendab hästi koordineeritud protsesside ahelat, mis lõpuks moodustab meeskonna ja selle töö. Jälgime hoolikalt selle ahela kõiki lülisid, sest vastasel juhul, kui üks lülidest ei toimi, pole tulemus maksimaalne.

Saada päring

Ja me vastame esimesel võimalusel